"Щедрий вівторок": у Кропивницькому діти з інвалідністю роблять добрі справи й закликають інших

  • Катерина Федченко
  • watch_later 20 листопада 2020, 12:40

У Кропивницькому вихованці Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю долучилися до всесвітньої акції добрих справ "Щедрий вівторок".

Про це Точці доступу розповіла директорка Центру Лілія Місюня.

Ідея цього благодійного руху виникла у США ще у 2012 році. Цей день мав спонукати людей чинити добро. Ініціатива переросла у глобальний проєкт, що досі надихає тисячі людей по всіх куточках Землі та збирає мільйонні пожертви. Цьогоріч "Щедрий вівторок" відбудеться 1 грудня.

Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю вже третій рік поспіль доєднується до цієї глобальної акції.

Позаминулого року ми цілий місяць робили добрі справи, а в кінці провели ярмарок, на якому зібрали гроші для лікування нашого вихованця. У 2019 році вдалося зібрати гроші для купівлі сенсорного обладнання для Центру. Також вдалося придбати для будинку літніх людей телевізор, - розповіла Лілія Місюня.

У цьому році в зв’язку з пандемією коронавірусу можливості проводити заходи, здатні зібрати благодійників, немає. Тому у Центрі реабілітації вирішили дещо змінити формат проведення акції.

Протягом місяця вихованці Центру кожного дня робитимуть добрі справи та закликатимуть до цього інших. Фото-звіти викладають на сторінці закладу у фейсбуці.

Ми проводимо майстер-класи, печемо печиво та пригощаємо друзів, зробили лежанки для тварин із пластикових пляшок та відвезли їх у притулок для тварин "Бім". Нам навіть написали зоозахисники з Німеччини. Вони ставили за приклад наших дітей. Ми формуємо у наших дітей культуру благодійності.

Діти роблять добрі справи та закликають до цього інших. На сторінці центру проходить акція "Лот добра". Всі охочі можуть розповісти про добрі справи, які вони робили, а потім за результатами розіграшу отримати подарунок-сюрприз.

Добро має звучати голосно. Ми хочемо, щоб кожен розказав про свою добру справу та отримав за це заохочення. Тим самим спонукаємо інших робити гарні вчинки, - розповіла Лілія Місюня.

Долучитися до "Щедрого вівторка" та підтримати дітей з інвалідністю у їхньому бажанні робити добрі справи можна на сторінці Центру реабілітації за посиланням.

Читайте також: Форма "Мессі", капці та термос: що замовили до Свята Миколая діти-сироти на Кіровоградщині