«Школа виживання» у Кропивницькому: тестування зброї, бойовий батіг та уроки самозахисту (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 15 червня 2018, 10:25

  • visibility 254 перегляда

Завдяки військовим, які на передовій захищають спокій нашої країни, ми маємо змогу жити під спокійним, мирним небом. Але, на жаль, не всі розуміють, якою ціною дістається цей мир. Та є активісти, яким спокій тільки сниться. Вони не сидять склавши руки, а займаються вихованням справжніх патріотів і захисників. Виховуючи в дітях любов і повагу до своєї країни, також намагаються розвивати їх фізичні данні та тактичні вміння, сприяють розвитку фізкультури та спорту, формуванню здорового способу життя тощо. Саме з такою місією завітав сьогодні до дитячого закладу відпочинку з денним перебуванням «Школа виживання» при загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ст. №10, що на селищі Новому, голова громадської організації "Центр оперативної тактичної підготовки "Цитадель" Олег Ковальчук.

Про це з місця подій повідомляє кореспондент Точки доступу.

Олег Ковальчук продемонстрував дітям учбові зразки стрілецької зброї та захисного спорядження військових. Також продемонстрував спеціальну аптечку та коротко розповів про її застосування. «Виживанці» не тільки уважно слухали, а активно брали участь у практичних вправах зі зброєю та приміряли військове спорядження.

У той час ще один громадський активіст Аркадій Овчаренко на іншій локації проводив майстер-клас «Приборкання бойового батога». Вихованці дізналися про те, що батіг як різновид холодної зброї дуже активно використовували козаки. Правильні удари завдають жертві дуже болісних ран на відкритому тілі. Батогом можна примати ворога на дистанції, адже він довший за меч, палицю, ніж тощо. За його допомогою виривали зброю у супротивника і валили його на землю. Батіг по суті – зброя покарання, а не зброя вбивства! – тому є неписаним правилом в нашій свідомості про легальність його використання. Вбити ним складно, зате провчити, покарати чи банально не підпустити – абсолютно реально.

Якщо людина володіє звичайним та ближнім боєм з батогом – то ворогу буде непереливки. У цьому пересвідчились і вихованці «Школи виживання», коли зрозуміли, що не так і легко того батога змусити слухатись. До речі, Аркадія батоги слухаються ще й тому, що він їх сам плете.

Третя локація була присвячена давньогрецькому єдиноборству – панкратіону, яке зараз переживає відродження. Тут вихованців «Школи виживання» тримав у тонусі Євген Харитоненко, тренер Кіровоградської обласної федерації панкратіону, володар другого дану (чорний пояс). Діти вчилися захищати своє життя, опановуючи базові навички самозахисту, які допоможуть постояти за себе і дати відсіч нападнику у небезпечній ситуації.

Читайте також: Вихованців дитячого табору на Кіровоградщині відправлять додому, не чекаючи кінця зміни