Сімнадцята доба війни: опеpативна інфоpмація від Міністеpства обоpони Укpаїни

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 12 березня 2022, 08:20

Розпочалася 17 доба героїчного протистояння українського народу росiйському воєнному вторгненню, передає Точка доступу.  

За iнформацiєю пресслужби Мiноборони, Сили оборони України дають гiдну вiдсiч та стримують наступальну операцiю збройних сил РФ на всiх напрямках.

Противник у Полiському, Сiверському, Пiвденнобузькому операцiйних районах має великi втрати у живiй силi та технiцi, зупинений та намагається закрiпитись на ранiше захоплених рубежах.

На Донецькому напрямку, пiд час спроб просунутися вперед окупанти отримали вiдсiч вiд українських захисникiв. Окупантiв зупинили на окремих напрямах, а на рештi ворог суттєво зменшив темпи просування.

Вiд початку бойових дiй 31 батальйонно-тактична група противника, що дiяла на територiї України, втратила боєздатнiсть.

За результатами бойових дiй, бiльшiсть пiдроздiлiв збройних сил росiйської федерацiї, що мали безпосереднiй вогневий контакт з пiдроздiлами Збройних Сил України деморалiзованi, морально-психологiчний стан особового складу продовжує знижуватися, є випадки здачi в полон окремими групами. Протягом останнiх трьох дiб спостерiгають рух малих груп дезертирiв противника у напрямку державного кордону.

Ворог вiдчуває велику проблему з комплектування резерву.

Збройнi Сили України у злагодженiй взаємодiї з iншими складовими сектору безпеки i оборони держави та силами нацiонального спротиву стримують масований наступ окупацiйних вiйськ.

Вiримо в Збройнi Сили України! Разом переможемо! Слава Українi!

Читайте також: Уродженець Кіровоградщини отримав звання Героя України та орден "Золота Зірка"

Фото обкладинки: АрміяInform