Співпраця бізнесу та влади: У Кропивницькому на двох вулицях висадять сто дерев (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 12 жовтня 2021, 14:55

У Кропивницькому в рамках співпраці міської ради з компанією ТОВ "Вересень плюс" та мережею магазинів "Файно Маркет" висадять сто дерев.

Про це під час сьогоднішнього брифінгу повідомив заступник міського голови Кропивницького Олександр Вергун, передає Точка доступу.

50 саджанців липи висадять на вулиці Великій Пермській, а 50 саджанців тополі сріблястої – на вулиці Бобринецький шлях.

Олександр Вергун зазначив, що ТОВ "Вересень  плюс" уклало договір з комунальним підприємством "Благоустрій" на висадку цих дерев.

Компанія підтримує естафету тих підприємств, які долучалися до озеленення міста в минулих роках. Підприємство веде бізнес у нашій області та Кропивницькому і реалізовує чимало соціальних ініціатив. Зі свого боку хочу зазначити, що міська рада завжди готова підтримувати проєкти, які ви та інші представники бізнесу втілюєте в життя. Адже це, в першу чергу, поліпшення благоустрою та життя наших мешканців.

Начальник комунального підприємства "Благоустрій" Віктор Луценко акцентував на тому, що представники компанії "Вересень плюс" хотіли висадити саме ті саджанці дерев, які виростили на їхньому підприємстві:

Мені надзвичайно приємно констатувати факт існування соціально-відповідального бізнесу в нашому регіоні. Саме "Файно Маркет" та "Вересень плюс" вкладають гроші в озеленення та поліпшення благоустрою Кропивницького. Ми закликаємо всіх, долучитися до нашої акції.

Директорка з маркетингу ТОВ "Вересень плюс" та мережі супермаркетів "Файно Маркет" Альона Язикова розповіла, що гроші на висадку дерев вдалося зібрати завдяки  іноваційній еко-грі "Збери командуЕКО-друзів" від мережі супермаркетів "Файно Маркет". Мета проєкту – розповісти маленьким жителям планети в ігровій формі, які є способи турботи про навколишнє середовище.

Тисячі жителів Кіровоградщини долучились до акції і отримані гроші вирішили спрямувати на озеленення Кропивницького.

Бізнес та влада завжди повинні співпрацювати. Оскільки "Файно Маркет" розвивається на території Кіровоградської області, то ми робимо гарні справи для поліпшення життя мешканців саме цього регіону, – розповіла Альона Язикова.

Експертка з соціального маркетингу, співзасновниця громадської організації  "Асамблея культурного обміну України" Олена Рожко в свою чергу відзначила, що вже не вперше співпрацює з ТОВ "Вересень плюс" та мережею магазинів "Файно Маркет" саме у питанні втіленні соціальних ініціатив:

Дуже приємно, коли влада оперативно реагує та відгукується на пропозиції бізнесу. Також важливим є те, що незважаючи на кризу, спричинену пандемією, бізнес продовжує втілювати соціальні проєкти та звертає увагу саме на екологічні ініціативи.

Олена Рожко закликала містян долучатися до екологічних акцій, адже "з маленьких справ, починаються великі проєкти".

Довідка. "Файно Маркет" – мережа супермаркетів, що налічує 106 магазинів в Кіровоградській і Черкаській області, має 27 власних пекарень, 15 піцерій, 41 грилів та понад 2000 співробітників. Це магазини від формату прилавкового типу до супермаркету, які активно розвиваються у Кропивницькому, Новоукраїнці, Новомиргороді, Малій Висці, Новоархангельську, Шполі та в багатьох селах. Компанія входить у ТОП-5 найбільших платників податків у регіоні.

Компанія підтримує основоположний принцип налагодження добросусідських відносин. "Файно Маркет" має гарні відносини не тільки зі своїми сусідами, а й з постачальниками компанії, співпрацює із громадськими організаціями, спільно з якими впроваджує благодійні акції.

Читайте також: Кропивницький: в університеті третього віку розпочався навчальний рік (ФОТО)

Реклама