Тимошенко запропонувала нову дієву стратегію роботи з трудовою міграцією

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 19 грудня 2018, 15:25

  • visibility 38 переглядів

Глобалізація світової економіки та неефективна  робота влади призвела в Україні до катастрофічної трудової еміграції. В державі існує необхідність ввести дієву стратегію роботи з міграційними процесами та підтримкою заробітчан. 

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Юлія  Тимошенко.

На думку народної обраниці, в роботі закордоном немає нічого поганого. Однак останнім часом  українці буквально тікають на заробітки, оскільки життя в Україні перетворилось на виживання.

Нам потрібно діяти негайно. Я хочу чітко заявити, що після зміни влади, для тих українців, які вимушені були поїхати за кордон і працювати, будуть зняті всі податки на перерахування грошей, на направлення посилок для своїх родин в Україні, – заявила Юлія Тимошенко.

Лідер партії «Батьківщина» також наголосила, що за офіційними даними українського МЗС, мільйон громадян виїхали минулого року з України .   Ще три мільйони готові виїхати за межі країни найближчим часом.

Така ситуація неприпустима  для нормального розвитку держави і становить загрозу національній безпеці та самозбереженню нації. Саме тому ми пропонуємо  унікальну для України стратегію боротьби із негативними міграційними процесами, детально викладену у стратегічному документі «Новий економічний курс, - зазначила Тимошенко.

Політик зауважила, що за даними ООН від 2017 р., Україна увійшла в десятку країн з найбільш високими темпами скорочення населення. Якщо органи влади в Україні не забезпечать підвищення рівня і якості життя населення, покращення бізнес-клімату і сприятливих умов для розвитку середнього і малого бізнесу, збільшення кількості робочих місць і необхідні соціальні гарантії, то міграційні потоки будуть зростати і країну чекає демографічна катастрофа. 

Дуже швидкими темпами поглиблюються депопуляція, масовий міграційний відтік населення, старіння нації, зростання смертності та зниження народжуваності. Якщо терміново не подолати ці тенденції, вони визначатимуть вкрай негативний демографічний середньостроковий прогноз для України, –  йдеться в стратегії.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко вже неодноразово підіймала питання трудової міграції та захистузаробітчан, що виїхали працювати за кордон.

Р