ТМ «Ласунка» поділилася святом із мешканцями Кропивницького (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 30 липня 2020, 16:30

Вже 16 років поспіль кожне літо для торгової марки «Ласунка» розпочинається «Святом морозива», на яке з нетерпінням чекають у багатьох містах. Адже яскраві конкурси, веселі змагання та приємні подарунки – це чудові спогади про літні розваги. Та цей рік став винятковим, бо багатьом довилося змінити свої плани, у тому числі й нам.

Але ми вирішили, що обов’язково маємо зустрітися з шанувальниками морозива «Ласунка», щоб покращити настрій та подарувати теплі емоції.

Саме тому, ми перетворили звичайний пікап на фантастичний позашляховик «Виробника щастя». Яскраве, червоне авто з величезною фігурою морозива «Гран-прі» вирушило у мандрівку всією Україною з метою додати трохи щастя її жителям.

На початку місяця ми відвідали чарівне місто - Кропивницький. ТМ «Ласунка» зупинялась у різних куточках міста та пригощала усіх охочих смачним морозивом. Окрім цього на перехожих чекали невеличкі подарунки, повітряні кульки та можливість сфотографуватися біля нашого ice-мобілю, щоб взяти участь у конкурсі та ймовірно отримати головний приз — велосипед від компанії «Ласунка»

Якщо ви бажаєте дізнатися, як взяти участь у нашому конкурсі або куди ми прямуємо далі, завітайте на сайт. За цим же посиланням ви можете запросити нас до свого міста.

ТМ «Ласунка» дуже дякує Кропивницькому за приємні враження та радісні спогади та сподівається дуже скоро зустрітися ще раз!

Реклама