Завтра, 25 вересня, у Кропивницькому відбудеться презентації книги "Тут працювали корифеї" краєзнавців Володимира Поліщука та Юрія Тютюшкіна.
Про це повідомили в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва імені Євгена Маланюка, передає Точка доступу.
Видання знайомить читачів з пам'ятниками, пам'ятними знаками, меморіальними дошками та садовими скульптурами міста Єлисаветграда – Зінов'євська – Кірового – Кіровограда – Кропивницького й містить інформацію про їх встановлення.
Ця книга є першою частиною краєзнавчого проєкту "У металі, бетоні та граніті".
Володимир Поліщук – відомий краєзнавець, дослідник історії Кіровоградщини, автор численних наукових і публіцистичних праць. Його ім’я добре знайоме читачам завдяки ґрунтовним дослідженням про історію регіону, життя видатних особистостей та розвиток культурної спадщини.
Юрій Тютюшкін – член Кіровоградської обласної спілки краєзнавців, ради обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури та Національної спілки краєзнавців України.
Презентація книги відбудеться у четвер, 25 вересня, в oбласній бібліoтеції для юнацтва імені Євгена Маланюка.
Пoчатoк – o 13:30. Вхід вільний.
Презентація відбувається в рамках виставки-ярмарку "Книговир - 2025".
Читайте також: “Вересневі самоцвіти-2025” на Кіровоградщині: програма
Останні новини