У Кіровограді стартує другий сезон безкоштовних курсів української мови

  • Олег Бондар
  • watch_later 23 вересня 2014, 11:32

  • visibility 14 переглядів

Другий сезон «Безкоштовних курсів української мови» стартує у Кіровограді 25 вересня.

Про це Точці доступу повідомили організатори проекту.

Другий рік поспіль цей проект, що виник завдяки ініціативі народного депутата України Олеся Донія та Всеукраїнського Комітету захисту української мови, успішно реалізується в обласному центрі.

Кіровоградці не лише підтримали ініціативу діяльності курсів, а й одними з перших втілили її в життя. Перший рік реалізації проекту показав, що містяни дбають про чистоту свого мовлення та готові до цього докладати зусиль. Минулого навчального року охочі вивчати та вдосконалювати рідну працювали у двох групах відповідно до їхніх базових мовних умінь. По завершенню курсу випускники отримали сертифікати.

Відкриття другого сезону мовних курсів відбудеться 25 вересня в приміщенні бібліотеки імені Д.Чижевського (ІІІ поверх, відділ краєзнавства) о 17.30.

Про всі особливості проекту можна буде дізнатись від координатора «Безкоштовних курсів української мови» в Україні – Анастасії Розлуцької, та в Кіровограді – Наталії Вельгун. Запис на курси відбувається за телефоном: 099 333 68 16. Нас також можна знайти за адресою: вул. Острівська, буд.2, корп. 2, кімн. 8 (ІАЦ «Перевесло»).