Міжнародний день захисту прав секс-працівників відзначили на площі Героїв Майдану сьогодні, 3 березня, передає кореспондент Точки доступу.

Кіровоградські активісти вийшли підтримати міжнародну акцію, яка проходить у всьому світі. За словами керівника КОО БО „Всеукраїнська Ліга „Легалайф” Наталії Ісаєвої, жінки цієї професії повинні мати такі ж права, як і інші, а також бути захищеними законом та сприйняті суспільством. Крім того, вона зауважила, що активісти Майдану боролися за права людей, і герої поклали своє життя за свободи всіх українців незалежно від їхньої професії.

Під час акції біля фонтану кілька дівчат, які не представилися, розклали поробки – листівки та картини, створені повіями, а також буклети на тематику захисту прав соціальних меншин.

Громадські активісти, які прийшли на місце проведення акції, висловили своє обурення тим, що подібний захід відбувається на площі Героїв Майдану, і що на нього зібралося значно більше представників засобів масової інформації, ніж, наприклад, на акції по допомозі бійцям АТО.

О 16:00 на площі Героїв Майдану відбудеться ще одна акція – члени КОМГО „Пробудження” висловлять протест проти проведення подібних заходів у центрі Кіровограда.

Нагадаємо, третього березня у світі відзначається Міжнародний день захисту прав секс-працівників. Історія цього свята бере свій початок ще 2001 року, коли більш 25 000 працівників комерційного сексу зібралися на фестиваль секс-працівників в Індії. Організатором цієї події виступив Комітет Дурбар Махіла Саманвая. Дана організація має штаб-квартиру і Калькутті, представляє інтереси більше 50 000 секс працівників та їх найближчого оточення. Секс-працівники всього світу об’єдналися, щоб кинути виклик існуючій політиці насильства та обмеження прав людини і оголосити, що ці люди заслуговують такого ж поваги та захисту, як і представники інших професій. З цього часу ініціативні групи секс-працівників відзначають щорічно цей день, 3 березня, як Міжнародний день захисту своїх прав.

Фото Олександра Козловського, Точка доступу.


Головне сьогодні