У Кропивницькому на території Центральної районної лікарні облаштували спортивний майданчик із реабілітаційними тренажерами.

У коментарі Точці доступу голова Кропивницької районної ради Андрій Лейбенко повідомив, що майданчик облаштували для пацієнтів, які проходить у закладі реабілітацію. Встановили 8 реабілітаційних тренажерів.

Разом із керівництвом лікарні та Благодійним фондом “Планета” у нас виникла ідея облаштувати майданчик для реабілітації. Ми розчистили територію та спільними зусиллями залучили допомогу для реалізації цієї ідеї, – зазначив він.

Для облаштування спортмайданчика не залучали бюджетних грошей. Усі роботи виконали за підтримки благодійників. Зокрема фонд “Планета” закупив тренажери, а товариство “Ельбрук” надало 200 квадратних метрів плитки.

Лікарня

Андрій Лейбенко зазначив, що окрім спортивного майданчика, на території лікарні облаштували зони з альтанками для відпочинку пацієнтів, встановили лавки та нові урни.

Навесні планують зайнятися озелененням території лікарні.

Центральна районна лікарня


Нагадаємо, Кропивницька центральна районна лікарня – єдина в Україні, яка після реформи децентралізації не перейшла до жодної з громад, а залишилася на балансі Кропивницької райради. Протягом останніх двох років вона пройшла складний шлях, виборюючи своє право на існування.

Як вдалося врятувати лікарню від закриття та як вона нині розвивається попри всі перешкоди, читайте на Точці доступу.

Читайте також: "Калмазівські павучки": на Кіровоградщині у непрацюючій їдальні облаштували волонтерський хаб (ФОТО)

Фото: Андрій Лейбенко


Головне сьогодні