Сьогодні, 9 березня, у Кропивницькому відкрили Цифровий освітній центр ЮНІСЕФ (Digital Learning Centers -DLC), передає Точка доступу.

Безпечний комфортний простір, оснащений сучасною технікою, з усіма умовами для дистанційного навчання розпочав свою роботу на базі обласного Центру дитячої та юнацької творчості.

За інформацією організаторів, у контексті гуманітарної кризи в Україні, дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ ініціював партнерство з територіальними громадами країни щодо заснування цифрових освітніх центрів у рамках програми "Спільно". Центри функціонуватимуть з метою підтримки дітей шкільного віку, які мають обмежений доступ до дистанційної освіти. У тому числі – із сімей внутрішньо переміщених осіб.

Цифрові освітні центри "Спільно" працюватимуть як безпечні простори, що дозволять дітям та підліткам шкільного віку отримати доступ до дистанційної та компенсаційної освіт за допомогою надання цифрових послуг. А саме: доступу до цифрових пристроїв і освітніх матеріалів, розважальних заходів для психо-емоційного розвантаження на базі центру.

Освіта

Дистанційна освіта

Діти під час війни

Освітній процес

ДЦЮТ

Центр для дітей

Освіта в умовах війни

Гаджети

Допомога дітям

Безперервна освіта

Діти-переселенці

Як зазначила заступниця голови Кіровоградської обласної військової адміністрації Катерина Колтунова, освітній процес не можна ставити на паузу. Адже сьогоднішні школярі завтра розбудовуватимуть країну.

Кіровоградська ОВА

За словами представниці фонду ООН ЮНІСЕФ Світлани Стукало, це вже четвертий центр, що відкрили за підтримки фонду. Це центри для навчання, а також для психологічного розвантаження і розваг. Також передбачаються послуги неформальної освіти, де діти зможуть навчатися новому.  

Щасливе дитинство

ООН ЮНІСЕФ

У центрі зможуть займатися діти, у яких немає гаджетів чи поганий інтернет. Також тут працює дитяча точка "Спільно", де є психолог, проводять майстеркласи, можна випити чаю.

Дитяча точка

А зовсім скоро у ЦДЮТі відкриють молодіжний центр.

Дитячий центр

Директорка ЦДЮТ Ганна Суркова говорить, що дітям, які переїхали до нас із небезпечних територій, часто складно адаптуватися, навчатися в наших закладах, створити умови для повноцінного навчання у рідних школах. Від початку створення центру говорили із партнерами про десять нетбуків, а отримали вже 30. До того ж, ще раніше у закладі забезпечили швидкісний інтернет, є й генератор. 

Дитячі розваги

Відкриття центру

Точка "Спільно"

Допомога Україні

Безкоштовні послуги

Майстер-класи

Діти України

Можливості для дітей

У центрі працюватиме вчитель фізики і математики, до якого можна буде звернутися за констультацією. Планується залучати до роботи й фахівців із інших дисциплін. Також тут працюватимуть безкоштовні курси програмування та веб-дизайну.

Читайте також: Консультації лікаря, психолога та розважальні заходи. У Кропивницькому відкрили дитячу точку "Спільно" (ФОТО)

Фото: Григорій Зуб


Головне сьогодні