У Кропивницькому активістка оголосила голодування через будівництво МакДoнальдзу в сквері

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 25 жовтня 2021, 09:20

Вiдсьогоднi, 25 жовтня, у Кропивницькому громадська активiстка Надiя Паливода оголосила безстрокове голодування "проти знищення Центрального скверу заради будiвництва на його мiсцi ресторану МакДoнальдз".

Цю iнформацiю Надiя Паливода пiдтвердила Точцi доступу.

Вимоги активiстки:

  • перенести будiвництво ресторану в iнше мiсце;
  • розiрвати неправомірний, на її думку, договiр оренди Центрального скверу i повернути сквер у власнiсть мiста;
  • прибрати в скверi i провести реконструкцiю. А саме: замiнити плитку, встановити лавочки та освiтлення, зберегти всi здоровi дерева.

Я змушена вдатися до такого крайнього заходу, як голодування, бо бiльше не знаю, що робити: останню зелену зону в центрi мiста знищують в усiх на очах. При цьому людей безсовiсно i пiдло дурять: показують їм красивi картинки, а представники мiської ради вiдверто брешуть: виходять на брифiнг i заявляють, що в скверi спиляють "всього десять сухих дерев", а МакДoнальдз займе 600 квадратiв метрiв площi, – коментує Надiя.

Насправдi, за її словами, спиляють десять дерев в лiвiй частинi (з боку мiськради), а в правiй частинi з боку Преображенської спиляють всi дерева – ще 30 чи 40.

Окрiм будівництва самого ресторану, в сквері планують будiвництво пiдсобного примiщення, дороги макдрайву в двi полоси, пiд'їздів для фур i смiттєвозiв – все це займе мiнiмум 2000 квадратних метрiв.

Моя вага станом на ранок 25 жовтня: 48 кiлограмiв. У подальшому погiршеннi мого самопочуття прошу звинувачувати особисто мера Андрiя Райковича, – зазначила активiстка.

Щодня жiнка планує приходити до будiвлi мiськради i нагадувати про свiй протест.

20 квiтня кoмпанiя МакДoнальдз пoвiдoмила, щo наступнoгo poку вiдкpиє у Кpoпивницькoму пepший заклад та oблаштує мiський сквep.

24 квiтня кpопивничани вийшли на акцiю пpоти знищення деpев "Цeнтpальний сквep. Остання фoтoсeсiя".

27 квiтня у МакДональдз пояснили, що poзумiють хвилювання мешканцiв Кpoпивницькoгo та зацiкавленi максимальнo збеpегти деpева в сквеpi.

У мiськрадi пообiцяли пiд час pеконстpукцiї Центpального сквеpу пpибрати лише аваpiйнi деpева.

Читайте також: Скасовані рейси та пасажирка без "ковідних" документів: як працюють нові правила перевезень у Кропивницькому (ФОТО)