У Кропивницькому люди вдруге протестують проти підвищення тарифів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Олександр Козловський
  • watch_later 15 січня 2021, 10:30

У Кропивницькому на Площі Героїв Майдану сьогодні, 15 січня, о 10-й годині близько півсотні людей вийшли на протест проти підвищення тарифів, повідомляє Точка доступу.

Учасники протесту висловлювали невдоволення підвищенням цін на низку послуг та комунальних платежів. Зокрема, це стосується того, що в Україні зростають тарифи на електричну енергію, газ, воду.

Крім цього, люди висловили занепокоєння з приводу можливого підняття цін на проїзд у громадському транспорті.

Учасники акції протесту сформували звернення до міського голови Кропивницького Андрія Райковича та до голови обласної ради Сергія Шульги. В цьому зверненні вони вимагають від влади негайно вплинути на несанкціоноване зростання тарифів та ініціювати скасування підвищення цін на комунальні послуги. Зокрема, просять встановити їх на рівні, який був би обгрунтований в межах економічної та соціальної ситуації в Україні.

Учасники протесту вимагали від представників влади надати їм відповідь та чіткий план дій, як саме вони будуть вирішувати цю проблему.

Ми вимагаємо, щоб депутати представляли інтереси людей. Зараз наші інтереси не відстоюються, їм просто байдуже. Хай створюють комісію, яка буде чітко вирішувати це питання та лобіювати інтереси громадян, - зазначили учасники протесту.

Нагадаємо, 11 січня кропивничани вийшли на протест проти підняття тарифів. На акції протесту перед будівлею Кропивницької міської ради зібралося близько 30 людей.

Нагадаємо, в Україні з 1 січня зросли ціни нa воду, гaз тa його постaчaння. Тaкож змінилися прaвилa оплaти зa використaння електропостaчaння для нaселення.

Читайте також: На Кіровоградщині директора товариства підозрюють у привласненні 165 тисяч бюджетних коштів