У Кропивницькому обговорили підвищення тарифів на воду

  • Ольга Зима
  • watch_later 26 жовтня 2018, 13:25

  • visibility 1199 переглядів

У Кропивницькому громадські активісти й депутати місцевих рад Кіровоградщини обговорили підвищення тарифів на воду.

Про це йшлося під час прес-конференції сьогодні, 26 жовтня, інформує кореспондент Точки доступу.

Заступник голови Громадської ради при ОДА Микола Гречуха нагадав, що на підвищення ціни впливає обласна рада:

Ми намагаємося пояснити керівництву обласної ради й директору підприємства Роману Ілику, що тарифна позиція ОКВП «Дніпро-Кіровоград» не відповідає реальності.

Він додав, що підприємство з 1 січня має намір підвищити тариф на воду до 35 грн за 1 куб м.

Пояснює керівництво підприємства це тим, що кілька років тому було взято кредитні кошти в Європейського банку в розмірі 42 млн грн.. Тоді зазначалося, що буде проведено модернізацію підприємства й зменшено обсяг використання електроенергії. Тим самим зменшиться втрата води й ціна на воду буде стабільною.

Гречуха додав, що в порівнянні з іншими містами України, Кропивницький має один із найвищих тарифів, дорожче тільки на Закарпатті й у Маріуполі:

 У мене виникає питання: вода, яку ми споживаємо, є питною чи технічною?

Андрій Пилипенко, помічник депутата Олександрійської міської ради, зазначив, люди скаржаться на якість води, незважаючи на ті суми, які за неї віддають.

Депутат Знам’янської міськради Сергій Левінте зауважив, що вони будуть закликати голову обласної ради Олександр Чорноіваненко створити робочу групу із залученням фахових спеціалістів, громадськості та представників міст, які є споживачами послуг ОКВП «Дніпро-Кіровоград», для вивчення питання якості надання послуг водопостачання. У разі визначення незадовільної якості роботи ставитимуть питання про ліквідацію підприємства.

Читайте також: Кропивницький: КП «Теплоенергетик» перегляне тарифи на тепло