У Кропивницькому офіційно відкрили завод з виготовлення пінопласту (ФОТО)

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 6 листопада 2021, 17:40

Компанiя "Євробуд" офiцiйно вiдкрила виробництво пiнопластової продукцiї в Кропивницькому, сьогоднi 6 листопада.

Про це повiдомляє Точка доступу з посиланням на пресслужбу облради.

Для iнвестицiй ми обрали Кропивницький, оскiльки мiсто має вигiдне логiстичне розташування, – розповiв директор компанiї Роман Волков. – Це перше виробництво в Українi, яке повнiстю спроєктоване та побудоване "з нуля". Ми встановили нове високотехнологiчне обладнання. Наша продукцiя пiдтверджена українським знаком екологiчного маркування "Зелений журавлик".

У нас сьогоднi не тiльки вiдкриття нового заводу. Це не лише новi робочi мiсця й податки. Це дуже добрий сигнал вiдновлення iнвестицiйного потенцiалу Кiровоградщини. Вдячний iнвесторам i за екологiчну позицiю – чисте виробництво у наш час надзвичайно важливе. Бажаю розвитку заводу, збiльшення потужностей, а ми, як влада, готовi бути надiйними партнерами, – привiтав компанiю з вiдкриттям голова обласної ради Сергiй Шульга.

За інформацією, будiвництво стартувало у 2018 роцi. Першу лiнiю виробництва запустили цьогорiч. Наразi тут працюють 40 людей.

Як ранiше повiдомляли в регiональнiй торгово-промисловiй палатi, компанiя "Євробуд" розпочала свою дiяльнiсть у 2004 роцi, а сьогоднi є одним iз лiдерiв у галузi виробництва пiнопласту в Захiднiй Українi.

Виробничi потужностi звели у промзонi Кропивницького, по вул. Мурманськiй. Загальна площа будiвель – близько 8 тис. кв. м., земельної дiлянки – майже 4,5 га.

Тут будуть виготовляти пiнопластовi плити для утеплення житлових та промислових будiвель. Готова продукцiя призначатиметься для внутрiшнього ринку.

Проєктна потужнiсть першої черги пiдприємства – близько 20 тис. куб. м. продукцiї на мiсяць. На виробництвi встановили нове, сучасне високотехнологiчне обладнання кращих європейських виробникiв (Австрiя, Польща). За умови виходу комбiнату на повну потужнiсть, планують створити 120 робочих мiсць.

Читайте також: У Кpопивницькому з пpофесійним святом пpивітали пpацівників соціальної сфеpи (ФОТО)