У Кропивницькому відкрили першу академію джиу-джитсу (ФОТО)

  • Катерина Федченко
  • watch_later 17 листопада 2020, 16:30

У Кропивницькому відкрили першу академію джиу-джитсу.

Пpo це Тoчці дoступу розповів заснoвник спopтивнoгo клубу "Бopець" Євген Скиpда.

Академія джиу-джитсу – це заклад, де бойові мистецтва викладають бійці з "чорним поясом". Це найвища сходинка, найвищий рівень у нашому виді спорту, тому саме академія, - розповів Євген Скирда.

В академії створили всі умови для тренувань спортсменів світового рівня та  можливість займатися спортом для сотень дітей міста.

Ми навчаємо дітей з 4-х років і при бажанні можемо найменшого нашого вихованця довести до чемпіона світу. Дитина в майбутньому може стати професійним тренером. Ми надаємо, скажімо так, повний "цикл виховання", - розповів тренер та засновник академії.

Академія джиу-джитсу, яка розташована на Новомиколаївці (вул. Володимирівська 1/61), вже почала працювати. Перше тренування відбулося вчора, 16 листопада.

Зараз проводять набір в групи дітей та дорослих. Всі подробиці за телефонами: 099 203-42-62 або 050 889-86-42.

Спортивний заклад вдалося створити без залучення бюджетних коштів.

Приблизно 70% грошей, витрачених на облаштування приміщення, – це наші власні кошти. Інша частина – спонсорська допомога. До прикладу, компанія "Біотехком" купила нам борцівський килим, компанія TMS  (організатори змагань з джиу-джитсу) допомогла фінансово. Багато людей перераховували гроші на нашу картку. Зокрема, найбільший переказ зробила відома фотомодель Аліна Байкова, вона надала 40 тисяч гривень, - розповів Євген Скирда.

Раніше тренер планував відкрити академію джиу-джитсу в районі вул. Полтавської, навіть знайшов для цього приміщення, проте, через бюрократичну тяганину зробити цього не вдалося:

Ми планували там відкривати зал, але приміщення знаходиться в комунальній власності. Це наша друга спроба працювати з державою і вона також невдала. В майбутньому ми постараємось не зв’язуватись з державою, тому що це дуже зупиняє розвиток.

Читайте також: У Кpопивницькому пpацюватиме психологічний батьківський онлайн-клуб