У Кропивницькому встановили скляну смарт-зупинку вартістю 120 тис. грн (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 18 березня 2019, 09:30

  • visibility 2376 переглядів

У Кропивницькому на вулиці Академіка Тамма (неподалік від Дендропарку) встановили сучасну смарт-зупинку. Вона обладнана безкоштовним Wi-Fi, зарядкою для мобільних пристроїв та камерою відеоспостереження.

Як повідомили Точці доступу в управлінні ЖКГ міськради, зупинку громадського транспорту облаштували за інвесторські кошти.

Депутатка міськради Валентина Яремчук розповіла, що встановили зупинку ще на початку грудня. Замовляли ж її в житомирського підприємства ТОВ "Дозор Україна".

Хотілося, щоб зупинка була сучасною. Ми аналізували приклади інших міст, і все ж зупинилися на житомирських, оскільки в них якісна робота й сучасний дизайн, - зазначила пані Валентина.

Нова зупинка оснащена освітленням, розкладом руху автобусів та тролейбусів. Також у наявності безкоштовний Wi-Fi та USB з виходами для зарядки телефонів. Аби запобігти вандалізму, її також обладнали камерою відеоспостереження.

Зупинка зроблена з колотого скла.

Це дуже міцне скло, і його дуже важко розбити. Виробники пояснили, що потрібно ще докласти чимало зусиль, щоб її пошкодити, - зазначила Валентина Яремчук.

Незважаючи на те, що в соціальних мережах уже була купа зауважень стосовно того, що дах скляний і не сховає від розжареного сонця, пані Валентина пояснила, що зверху скло матове, яке й захищатиме влітку.

Також пані Валентина розповіла, що позаду скандального торговельного майданчика (аби його побудувати, вирубали 47 дерев на території) планується навесні висадити дерева. Перед самим майданчиком на клумбах висадять квіткові композиції й облаштують фонтан.

Коштувала така зупинка близько 120 тисяч гривень.

Читайте також: У місті на Кіровоградщині встановили вітражні смарт-зупинки

Читайте також: У Кропивницькому до Дня міста повинен запрацювати новозбудований ЦНАП

Читайте також: У центрі Кропивницького планують облаштувати "сухий" фонтан