Точка доступу публікує імена військових, пpо загибель яких стало відомо сьогодні, 22 вересня.

В Олександрівській громаді повідомили, що 20 вересня 2023 року, під час виконання бойового завдання в районі Новопрокопівки Запорізької області загинув житель с. Несваткове Максим Пономаренко, 2000 року народження.

Максим Пономаренко. Фото: Олександрівська громада

Максим Пономаренко. Фото: Олександрівська громада


У Кетрисанівській громаді повідомили про загибель Юрія Туменка.

Народився Юрій Туменко 23 грудня 1982 року в селі Кохане, де і проживав увесь час. Навчався в Березівській загальноосвітній школі, а згодом перейшов в Костомарівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, яку закінчив у 2000 році. Працював у колгоспі трактористом. Потім – трактористом та комбайнером у фермерському господарстві. У 2004 році одружився. У шлюбі з дружиною Іриною виховував двох синів. Мав невелику земельну ділянку, господарство.

23 травня 2023 року був призваний на військову службу по мобілізації. Служив старшим стрільцем-оператором механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону у військовій частині А0666.

Вірний військовій присязі, Юрій Леонідович загинув 17 вересня 2023 року у бою поблизу населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.

Юрій Туменко

Юрій Туменко, фото: Кетрисанівська сільська рада

У Знам’янській громаді повідомили про загибель Володимира Токаря. Головний сержант Токар Володимир присвятив своє життя служінню і захисту народу України. Під час проходження військової служби отримав поранення, через що служив командиром 1 відділення охорони 2 взводу охорони Саксаганського РТЦК та СП у Дніпропетровській області.

Мав відзнаки за участь у воєнних діях в Афганістані, відзнаку Президента "За участь в антитерористичній операції", медалі "Учасник АТО", "Захисник вітчизни".

Володимир Токар. Фото: Знам'яська міська рада

Володимир Токар. Фото: Знам'яська міська рада

Читайте також: Якщо Герої не вмирають, то кого я тоді поховала?


Читайте також