Учасникам АТО дозволили платити зарплату більше 18 тис. грн

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 3 листопада 2014, 13:20

  • visibility 81 перегляд

Кабінет міністрів України зняв обмеження з максимального рівня заробітної плати для військових, які беруть участь в антитерористичній операції (АТО).

Урядовою постановою №578 від 30 жовтня вносяться зміни в постанову №65 від 1 березня 2014 року "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету".

Зокрема, було доповнено пункт, який обмежує максимальний розмір місячної заробітної плати керівних працівників органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади, підприємств, установ і організацій, 15 розмірів мінімальної заробітної плати (18,270 тис. грн).

Тепер це обмеження не застосовується до максимального розміру зарплати, нарахованої військовослужбовцям, особам начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації (керівним працівникам льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації національної гвардії та Державної прикордонної служби), які беруть участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів щодо забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття озброєного нападу на охоронювані військовослужбовцями, звільнення цих об'єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, військовою технікою.

Раніше міністр соціальної політики Людмила Денисова, що військовослужбовці всіх формувань, які зараз знаходяться в зоні АТО, отримують не менше, ніж 6 тисяч гривень.

За матеріалами «Zn.ua».