На підтримку громадської організації "ЦУР", яка займається виготовленням дронів-камікадзе, мережа "Файно Маркет" спільно з мережею дискаунтерів Varto запустила соціальну ініціативу "Крилаті донати".

Про це повідомили на сайті мережі "Файно Маркет".

Ініціативу присвятили до Дня Захисника України. Основна умова: придбати каву з файної кав’ярні та донат у період з 21 вересня по 1 жовтня 2023 року. Усі виручені кошти за продаж донатів мережа спрямовує на закупівлю комплектуючих для виготовлення дронів.

Дрони для ЗСУ Файно Маркет

Ініціатива проходить під гаслом “І з’їв, і задонатив”. Кожному з нас, зараз важливо підтримувати тих, хто наближає перемогу. З колективом громадської організації ми познайомилися під час підготовки книги про “Файних та Незалежних”. Хлопці виконують титанічну роботу, навчилися збирати дрони самостійно й потребують підтримки. Ба більше, співзасновник організації “Дядя Вова” самотужки відвозить ці дрони та виходить з воїнами на позиції.

Файно Маркет допомога ЗСУ

За цей час було накопичено близько 100 000 грн.

Ми дуже хотіли, аби кожен наш відвідувач міг долучитися до збору. Особливо, коли можна посмакувати кавою й пончиком без докорів сумління, а кошти за це передадуть на ЗСУ. Адже поцінувовучів файної кави дуже багато.

Файно Маркет допомога для ЗСУ

Файно Маркет допомагає ЗСУ

Компанія прийняла рішення подвоїти її й перерахувати кошти, яких вистачить на комплектацію 10 FPV дронів, а це 200 000 грн.

Мережа магазинів "Файно Маркет" тримає марку соціально відповідального бізнесу та запроваджує проєкти на підтримку ЗСУ.

Реклама

 


Читайте також