Здорове майбутнє: на День міста у Кропивницькому відкрили нові спортивні зони для містян (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 20 вересня 2020, 12:45

19 вересня Кропивницький відсвяткував 266-річницю з дня заснування.

З цієї нагоди у парку Перемоги на нових спортивних майданчиках Кропивницька Федерація спортивного туризму організувала сімейно-спортивне свято «Спортивне місто - здорова нація».

Між собою змагались кілька сотень учасників у різних спортивних зонах -  команди з футболу, баскетболу, настільного тенісу, також діяла фітнес-зона.

Кожен міг спробувати свої сили в різних видах спорту, отримати подарунки та хороший настрій. Ми за здорове майбутнє нашої молоді, й саме на День міста це пропагуємо, - розповів Андрій Лісота, директор обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Також він зазначив, що створення нових і комфортних майданчиків та зон для фізичних вправ спонукає кропивничан більше займатись спортом.

Раніше в міському саду ми не могли побачити хоча б однієї людини, яка б займалась бігом чи спортом. Зараз тут це робити дуже приємно, тому я дякую Олександру Горбунову, який проявив ініціативу і зробив цей чудовий парк, - сказав Андрій Лісота.

За словами народного депутата VIII скликання, лідера політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» в Кіровоградській області Олександра Горбунова, який ініціював капітальну реконструкцію Парку Перемоги, оновлений парк задумувався саме як сімейно-спортивна зона для активного й спокійного відпочинку.

Моя давня мрія щоб Парк Перемоги «ожив» - збулась. В день міста, ми відкрили нові спортивні майданчики, на яких пройшли перші спортивні матчі. Я б дуже хотів, щоб у майбутньому парк залишився парком, і його не забудували МАФами. І це стосується взагалі усіх зелених зон Кропивницького, - зазначив Олександр Горбунов.

Читайте також: Жінка-мер: на Кіровоградщині партія «За майбутнє» затвердила список кандидатів на місцеві вибори

Реклама