Жителька Кропивницького стверджує, що водоканал пошкодив її приватний водогін

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 8 жовтня 2021, 15:00

Кропивничанка Наталія Забойкіна стверджує, що в мікрорайоні Новоолексіївка за адресою тупик Рибальский, 3-б працівники водоканалу, шукаючи порив, випадково пошкодили її приватний водогін. Тепер будинок лишився без водопостачання, а вона повинна відновити трубу власним коштом.

Про це Точці доступу повідомила Наталія Забойкіна.

За її інформацією, працівники кропивницького водоканалу приїхали за викликом щодо пориву мережі водопостачання. Розрили ділянку на якій, імовірно, був порив і випадково пошкодили трубу, яку Наталія Забойкіна за власні гроші проклала до свого дому. При цьому виявилося, що текло в іншому місці, стверджує Наталія, оскільки прорвала саме труба водоканалу.

Жінка розповідає, що близько чотирьох років тому на цій же ділянці стався порив. Вона змушена була замінити стару трубу водопостачання на нову – довжиною 97 метрів, яку тепер пошкодили. Заплатила за це 25 тисяч гривень. 

Коли приїхали ремонтники, вони були в шоці – як можна було порвати нову цілісну трубу без жодних з’єднань? Попередньо обрахували ремонт, пообіцяли не брати з мене багато – я одна виховую неповнолітню доньку, працюю на мінімальну зарплату. Зараз ми обидві захворіли, в мене діагностували онко. Я просила працівників водоканалу – хоч не закопуйте яму, мені ж і за це треба платити, зараз та яма повна води, приїжджали спеціалісти, то їм по коліно, – бідкається вона.

З 19 вересня будинок Наталії без водопостачання. 

В ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Точці доступу повідомили, що прорвало саме ту трубу, яку міняла Наталія Забойкіна.

На її водогоні була тонкостінна труба, яка не відповідає технологічних вимогам. Звісно, жінка має ремонтувати трубу власним коштом. Адже все, що після вводу в основну магістраль – особисті мережі домоволодінь, –  зазначили в пресслужбі. 

Читайте також: У Кропивницькому за місяць склали 70 протоколів за порушення правил благоустрою (АДРЕСИ)

Фото обкладинки: ukrinform.ua