Жителі кількох мікрорайонів Кропивницького скаржаться на нестерпний сморід (ОНОВЛЕНО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 18 липня 2019, 21:25

  • visibility 9079 переглядів

Жителі кількох мікрорайонів Кропивницького скаржаться на нестерпний сморід.

Про це кропивничани повідомляють у різних соціальних мережах.

Мешканці вулиць Волкова, Пацаєва, Попова, Жадова та 101-го мікрорайону скаржаться, що неможливо навулиці дихати, а зачинені вікна в квартирі не допомагають уникнути неприємного запаху.

Начальник спецінспекції Андрій Максюта на своїй сторінці у фейсбуці написав, що люди з понеділка пишуть скарги та просять допомоги.

Масово отримую повідомлення про сморід (смердіння) невідомого походження на вулицях Генерала Жадова, Космонавта Попова та на 101 мікрорайоні. Думаю, десь відбувається викид з підприємства! Не знаю з якого, адже перевіряти підприємства і встановлювати кількість та якість викидів (воно може бути або в колектор, або у повітря) у Спецінспекції міської ради не має повноважень. Але служби та відомства мають об'єднатися і встановити причину смороду! Інакше - це знущання над людьми не припиниться!!! Якщо є вина когось конкретно - притягнути до відповідальності!

Рятувальники ситуацію вивчають, проте, поки причини виявити не вдалося. Є певні напрацювання та підозра напрямку звідки, ймовірно, йде сморід та ніхто з виробництв не признається.

Андрій Максюта звернувся за підтримкою до очільника міста Андрія Райковича, секретаря міської ради Андрія Табалова та начальника ДСНС області Віталія Миронюка.

ОНОВЛЕНО: Сьогодні, 19 липня, начальник спецінспекції Андpій Максюта поїхав на теpитоpію Вільненської сільської pади. У пpямому ефіpі він показав, що на полях виявили пеpегній.

Кеpівник пpиватного підпpиємства "Шанс", якого начальник спецінспекції зустpів на полі, зазначив, що для збагачення оpганікою на поля вони заpаз вивозять куpпослід. Він додав, що таке добpиво вони pозкидають уже 4 дні. Й "сьогодні-завтpа закінчують, а людям потрібно почекати".

Читайте також: Жителям Кропивницького інсулін закуплять за кошти міського бюджету

Читайте також: На Кіровоградщині відремонтують корпус школи за понад півмільйона гривень