Басейн, гамак і газон: у Кропивницькому на багатоповерхівці облаштували зону відпочинку (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 5 серпня 2021, 13:25

У Кропивницькому, в дев’ятиповерхівці по вулиці Шульгіних (колишня Калініна), власники двох квартир на верхньому поверсі облаштували зону відпочинку просто на даху будинку, передає кореспондентка Точки доступу.

Куточок для релаксу на свіжому повітрі  разом із братом створила місцева жителька Людмила Залозецька.

Дуже некомфортно у таку спеку в квартирі. Тож самі відпочиваємо, запрошували сусідів, їхніх дітей — хай теж приходять відпочивають, двері сюди весь час відчинені, — розповіла пані Людмила. — Ми маємо тут квартири з 1986 року. 15 останніх років тут не жили. Коли повернулися, тут всюди був безлад. Спочатку зайшли, щоб прибрати територію від пташиного посліду та сміття. Якось поставили стільці, стіл – сподобалося. Ввечері почали виходити, відпочивати, дихати свіжим повітрям. Спочатку виникла ідея поставити шезлонг і столики, а потім брат каже – чому б не поставити басейн, тим більше, він у нас був. Поставили, дітям сподобалося, почали приходити, бігати тут.

Зону відпочинку облаштували близько трьох тижнів тому. Басейн вміщує три куби води. Її набирають з квартири Людмили. Спускають воду в ливнівку. Буквально днями, каже жінка, ливнівку довелося прочистити — витягли звідти купу сміття.

Електрика та вода — все з наших квартир. Барбекю от поставили, пенал для речей, штучний газон постелили, мушлі ось діти привезли з моря красиві... Все гарно, прибрано, ми нікому не заважаємо.

Жоден із мешканців будинку, яких журналісти зустріли біля під’їзду, не висловив невдоволення зоною відпочинку. Обстеживши дах, за словами Людмили, представники ЖЕКу також зауважень не висунули.

Ми бачили, що хтось з цього приводу обурювався у соцмережі, навіть не знаємо, хто це міг бути. Мені особисто вони не заважають, вони хороші люди, відпочивають собі, то й хай відпочивають, — прокоментувала мешканка будинку Наталія. 

Найкрасивіше на даху, зазначає Людмила, увечері — коли по всьому місту запалюють ліхтарі. Також вони з братом облаштували на даху ілюмінацію. 


Текст: Лілія Кочерга

Фото: Олександр Козловський


Читайте також: Відпочинок на Кіровоградщині: фахівці розповіли, в яких водоймах можна безпечно купатися