Безпритульна кішка з Кіровоградщини поїхала жити до Парижа (ФОТО, ВІДЕО)

  • Ольга Зима
  • watch_later 1 червня 2021, 14:25

Безпритульна кішка на прізвисько Віскі зі Знам’янки, що на Кіровоградщині, кілька днів тому поїхала на постійне місце проживання до Парижа.

Історію про порятунок кішки Точці доступу розповіла волонтерка зі Знам’янки, голова громадської зоозахисної організації "Дай лапу" Богдана Стоян.

Дівчина розповіла, що познайомилася з Віскі минулого року, коли школярі принесли їй додому кошеня, яке знайшли в лісі.

Кошеня було дуже гарним, і навіть схоже на одну з елітних порід. Воно було недоглянутим та диким. Коли ми привели кішку в нормальний стан, надали медичну допомогу, то подали оголошення, щоб віддати в добрі руки. Але за умови, що кошеня житиме в будинку, бо боїться вулиці й для нього це середовище дуже стресове.

Відгукнулася на оголошення дівчина й забрала кішку. Проте через неналежний догляд за тваринкою волонтери прийняли рішення забрати її назад.

Богдана прихистила кішку в себе й почала відгодовувати, адже у попередніх власників та зовсім схудла.

Долю Віскі змінила одна з історій, що трапилася в зооорганізації. Коли волонтери збирали гроші на лікування собаки, на допомогу відгукнулася жінка з Франції. А потім висловила бажання взяти у Знам'янці кішку, і пожартувала, що її колишній чоловік родом саме з цього містечка.

Богдана запропонувала жінці взяти Віскі й та люб'язно погодилася. Процедура оформлення тваринки й відправлення за кордон зайняла чимало часу. Кішку потрібно було добряче відгодувати. Проте кілька днів тому Віскі забрала нова власниця й вони вже дісталися до Парижа.

В перший же день мені прислали фото: моя Віскі грається, їй купили багатоярусну когтетку, по якій вона активно бігає. Дивлюся на відео, і навіть не впізнаю цю кішечку вона зараз красива й щаслива, розповідає Богдана.

Віскі в Парижі


Із сумом додає, що безпритульними тваринами люди мало цікавляться:

Для порівняння, за 2 тижні ми не отримали жодного дзвінка й не віддали жодної безпритульної тварини.

То ж історія Віскі стала надзвичайно позитивною в роботі зоозахисної організації.

Читайте також: Колишній киянин переїхав у Кропивницький і навчає гончарству всіх охочих (ФОТО)