Безробітний на Кіровоградщині відкрив власну справу (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 13 листопада 2019, 15:45

  • visibility 882 перегляда

У Вільшанці колишній безробітний успішно склав бізнес-план на тему «Надання правової допомоги» та відкрив кабінет з надання правової допомоги.

Про це повідомляє Точка доступу з посиланням на прес-службу обласного центру зайнятості.

Володимир Оніщук закінчив Одеський університет у 2006 році та отримав кваліфікацію «Юрист».

Свою трудову діяльність чоловік розпочав у Вільшанському районному суді, де працював на посадах секретаря судових засідань, консультанта та помічника судді. Набувши практичного досвіду очолив Вільшанське районне управління юстиції.

Згодом районне управління реорганізували, а чоловік працював у ДСНС та фахівцем у РДА. Проте Володимир Оніщук неодноразово замислювався над думкою розпочати власний бізнес.

По закінченню строкового договору чоловік залишився без роботи, після чого звернувся до центру зайнятості.

Скласти індивідуальний план з працевлаштування колишньому безробітному допоміг кар'єрний радник. Володимир Оніщук відвідував семінари та пройшов профдіагностичне тестування. Пізніше склав бізнес-план на тему “Надання правової допомоги”, зареєструвався як фізична особа-підприємець та отримав одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Зараз чоловік успішно працює, має клієнтів та планує розширювати горизонти своєї професійної діяльності. 

Надання якісної, своєчасної і високопрофесійної правової допомоги мешканцям району у будь-який, зручний для клієнтів, час, забезпечує постійний прибуток, а також змогу удосконалювати свої правові знання та методи сучасного правового захисту, – зазначив Володимир Оніщук.

Читайте також: У центpі Кpопивницького відpемонтують споpтшколу (ФОТО)

Читайте також: Мешканець Кіpовогpадщини стpибнув з мосту в сусідній області (ФОТО)