Сьогодні, 17 грудня, у Кропивницькому відкрили меморіальну дошку бійцю Української добровольчої армії Віктору Шарому.

Про це з посиланням на пресслужбу міської ради передає Точка доступу.

Встановили дошку на фасаді будівлі обласного управління юстиції, де крайовий отаман Буго-Гардівської паланки Українського козацтва, секретар Кіровоградської обласної організації Спілки офіцерів України Віктор Шарий працював із 2007 року.

Цього дня тут зібралися його рідні, бойові побратими, козаки Буго-Гардівської паланки, волонтери, вдячні воїну мешканці Кропивницького.

Вшанування воїна

Відкриття пам’ятної дошки відбулося напередодні загибелі 62-річного головного сержанта стрілецького взводу Віктора Шарого. Це сталося 18 грудня 2022 року в бою під Бахмутом. 

Синьо-жовтий прапор з барельєфу авторства скульптора Богдана Козаченка зняли донька Катерина і дружина Ірина.

Родина Героя

Знаходитися там, де найважче — було його життєвим принципом. За плечима мав більше 20 років вислуги у військах спеціального призначення, до початку повномасштабного вторгнення брав участь в бойових діях на Донбасі, — відзначили у своїх виступах побратими.

Пам'ятна дошка

Віктора Шарого знали і цінували в Кропивницькому й далеко за його межами. Він був удостоєний медалей II-III ступенів "За бездоганну службу", "За відмінну військову службу" II ступеня, відзнак "Ювілей спеціальної розвідки", "25 років незалежності України", відзнаки Кіровоградської області "За мужність і відвагу" та інших.

Пам'ятний захід

Вічний спочинок Герой знайшов у Кропивницькому на Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища.

Читайте також: "Азовця", який загинув при евакуації з Маріуполя, поховали на Кіровоградщині


Головне сьогодні