Донька Сухомлинського разом з іншими десятьма претендентами номінується на премію його імені

  • Людмила Макей
  • watch_later 19 червня 2014, 15:34

  • visibility 57 переглядів

Конкурсна комісія з присудження обласної педагогічної премії імені Сухомлинського на своєму засіданні допустила до участі в конкурсі одинадцять претендентів.

Про це Точці доступу повідомили в обласній раді.

Серед тих, хто претендує на нагороди, педагоги зі Знам'янки, Олександрії, Світловодська, Знам'янського, Новомиргородського і маловисківського районів, а також Ольга Сухомлинська - академік-секретар Відділення загальної педагогіки та філософії освіти Національної Академії педагогічних наук України, академіка Національної Академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України (м. Київ).

Нагадаємо, обласна педагогічна премія імені В.О. Сухомлинського присуджується щороку на конкурсній основі організаторам освіти, працівникам органів управління освітою, методичних установ, керівникам, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів, представникам громадських організацій за значні досягнення у розвитку освіти, творчій реалізації і розвитку педагогічних ідей В.О. Сухомлинського, впровадження досягнень психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду, за вагомі успіхи у професійній діяльності, у навчанні і вихованні молоді. Премія встановлюється у розмірі 3529 грн. 50 коп і виплачується за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування галузі "Освіта".