Сторона підсудного у справі смертельної ДТП в Кіровограді Анатолія Душинського вважає смерть Сашка Богатирьова пустою втратою порівняно з тією, яку несе країна в АТО.

Про це було заявлено під час судового засідання в Новомиргороді, передає кореспондент Точки доступу.

„На Донбасі скільки гине – і нічого! А тут – хай підняли”, - лунало зі сторони підсудного.

У рідних Сашка Богатирьова на той момент уже була істерика.

Наша спільнота

Запрошуємо вас стати частиною нашої спільноти та бути
причетними до змін у місті.
Після оформлення підписки ми надішлемо вам лист із детальною інформацією.

Долучайтеся до змін у місті, які вже відбуваються!