Сьогоднi, 19 лютого, у громадському просторi Krop:hub Кропивницький вiдбувся благодiйний мистецький захiд "Герої без зброї", передає кореспондент Точки доступу.

Херсон

Зброя

Захід

КропХаб

Пiд час заходу збирали донати на три телевiзiйнi iнфрачервонi камери для пiдтримки сучасних героїв – пожежних рятувальникiв Херсона.

Благодійність

Для гостей Krop:hub свої вiршi зачитала херсонська авторка, керiвниця лiтературно-драматургiчної частини ХОАМДТ iм. М.Кулiша Альона Мовчан.

Поетеса

Лунали й авторські пiснi у супроводi акустичної гiтари музиканта, херсонського пожежного рятувальника Вiктора Ревенка.

Херсонці

Альона і Віктор – подружжя. У Кропивницький вони приїхали разом із маленьким сином Добромиром.

Добромир

Гості

Слухачі

Це українська родина із Херсона, яка приїхала до нас із дуже благородною метою. Метою, яку я закликаю всіх по можливості підтримати. Коли ворог вивіз із Херсона всю рятувальну техніку і робота ДСНС-ників стала просто неможливою, Альона і Віктор вирішили ініціювати такий збір на їхню підтримку, – сказала кропивницька письменниця Надія Гармазій.

Надія

Кропивницький – друге місто, куди завітали херсонці з метою збору коштів для пожежників. 15 лютого вони виступили у Миколаєві. Далі буде ще вісім українських міст.

Колоски

Росіяни вивезли все, що могли. Держава підтримує, благодійні організації підтримують, хлопцям дали автівки й техніку, але багатьох речей для нормальної роботи бракує, тож ми вирішили зібрати на три тепловізори, – розповіла Альона Мовчан.

Письменниця

Дійсно, росіяни вивезли всю діючу техніку, на якій ми працювали до повномасштабної війни, і, коли ми прийшли назад на Херсонщину, то побачили нашу розбомблену частину. А тепловізори нам треба, щоб виявляти осередки вогню, і це полегшує гасіння пожеж, – додав Віктор.

Пожежник

Концерт він розпочав піснею "Герої без зброї", слова до якої написала дружина Віктора. Пісня присвячується всім героям-рятувальникам.

Співак

Сума збору: 180 792 грн.

Захiд у Кропивницькому органiзували за пiдтримки Кiровоградської обласної органiзацiї Нацiональної спiлки письменникiв України. 

Українська родина

Херсонці

Глядачі

Благодійний захід

Дитина

Волонтери

Публіка

Вечір

Вокал

Маленькі українці

Читайте також: (Не) бігай по коридорах: у Кропивницькому в університеті провели змагання зі спортивного орієнтування (ФОТО)

Фото Григорiя Зуба


Головне сьогодні