Точка доступу публікує імена військових, пpо загибель яких стало відомо сьогодні, 29 вересня.

Новомиргородська громада повідомила, що на війні загинув уродженець с. Кам'януватка, старший солдат Володимир Письмак.

Володимир Борисович 1978 року народження. Захисник загинув на території Запорізької області 21 вересня під час виконання бойового завдання.

Попрощаються з військовим завтра, 30 вересня, в селі Кам'януватка.

Володимир Письмак

Володимир Письмак. Фото: Новомиргородська громада

Кетрисанівська громада повідомила, що загинув військовий, житель Чарівненського старостинського округу 25-річний Євген Панченко.

Народився Євген в селищі Олександрівка на Одещині. У 2010 році його сім’я переїхала до села Чарівне. Служив в Збройних Силах України з 2019 по 2020 рік. Закінчивши службу, повернувся до рідного села, доглядав хвору маму.

З початком повномасштабного вторгнення служив стрільцем-снайпером 1 механізованого відділення 2 механізованого взводу 5 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А4722. У червні цього року його рідний брат отримав тяжке поранення і зараз перебуває в лікарні, у серпні Євгену довелося пережити втрату мами.

Євген Панченко загинув при виконанні бойового завдання 25 вересня. Попрощаються з військовим 2 жовтня в селі Чарівне.

Євген Панченко

Євген Панченко. Фото: Кетрисанівська сільська рада

У Компаніївській громаді повідомили, що 27 вересня поблизу населеного пункту Новопрокопівка Запорізької області загинув 41-річний Сергій Студенікін.

Разом з сім’єю Сергій Миколайович проживав в с. Ганнівка Новоукраїнського району, де закінчив місцеву загальноосвітню школу І-ІІ ступенів. Згодом із сім’єю переїхав до с. Виноградівка Компаніївського району. До мобілізації працював водієм у школі. Разом з дружиною виховував двох синів.

Про дату та час прощання з Сергієм Миколайовичем повідомлять додатково.

Сергій Студенкін

Сергій Студенкін. Фото: Компаніївська громада

Читайте також: "Наш татко тепер зірочка". Історія про захисника із Кропивницького Сергія Канцера (ФОТО)


Читайте також