Як працювали кропивницькі депутати під час сьогоднішньої сесії (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Таміла Чорноморець
  • watch_later 11 червня 2019, 19:00

  • visibility 289 переглядів

Сьогодні, 11 червня, у Кропивницькому відбулося третє засідання п'ятнадцятої сесії міськради сьомого скликання. Протягом цього дня депутати встигли прийняти низку рішень.

На початку засідання у залі зареєструвалися 27 депутатів, 16 були відсутні, передає Точка доступу.

Однак, враховуючи, що під час голосування вже за проекти рішень, цифра на табло із голосами "за" становила 36, то кілька місцевих обранців все ж таки із запізненням, але дійшли до робочих місць.

Перед засіданням всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять учасника АТО Олександра Горбенка, прощання з яким відбулося сьогодні на Рівненському кладовищі.

Далі, вже традиційно, відбулося нагородження найуспішніших спортсменів, які стали гордістю міста. Сьогодні вони отримали ще й грошову винагороду.

На початку засідання заслухали представників громадськості. Серед них була активістка Надія Паливода, яка закликала депутатів підтримати проект щодо мораторію на омолоджувальну обрізку дерев. У відповідь їй міський голова Андрій Райкович оголосив, що вже підготував розпорядження про заборону такої обрізки до кінця 2019 року.

Далі у сесійній залі оголосили про кілька кадрових змін у складі депутатського корпусу. У фракції ВО "Свобода" з'явилася нова депутатка Олена Капітонова. Дещо пізніше міський голова оголосив заяву від вищезазначеної фракції, в якій йшлося про призначення новопредставленої депутатки серетарем міського об'єднання їхньої партії. У ще одній заяві, яку оголосив головуючий на сесії, повідомлялося, що депутатка Валентина Яремчук вийшла зі складу партії БПП.

Порядок денний депутати встигли затвердити майже в обід. Після чого заслухали кілька депутатських запитів та відправилися на перерву, яка затяглася на півтори години.

Після відпочинку у сесійній залі зареєструвалися 30 депутатів.

Ввімкнувшись у роботу, місцеві народні обранці встигли без обговорення передати деяке незначне майно, типу запчастин і подібного, на баланс кількох військових частин та військового комісаріату. Також прийняли рішення про найменування вулиць у садівничому товаристві імені Тимірязєва. А ще затвердили низку змін до попередніх рішень міськради.

Розподілили цього дня і держсубвенцію у розмірі понад 20 млн грн.

Прийняв депутатський корпус рішення простворення нового департаменту. Відтак, у Кропивницькому запрацює департамент надання адмінпослуг, який функціонуватиме у новоствореному ЦНАПі.

Одне ж із найгучніших питань депутати так і не підтримали. Зокрема, депутат Олександр Цертій, не дивлячись на заяву міського голови про розпорядження щодо заборони обрізки дерев, все ж наполегливо просив колег підтримати винесений ним проект рішення з цього питання.  Він навів низку аргументів щодо підтримки проекту рішення, однак лише 14 кропивницьких обранців віддали свої голоса "за".

Надалі місцеві обранці перейшли до чималого списку "земельних" питань та навіть встигли організувати собі ще одну перерву, після якої знову продовжили розглядати вищезаначені питання.

Що відбувалося в сесійній залі міськради Кропивницького сьогодні - дивіться у фоторепортажі Олександра Козловського: