Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко доручив директорові департаменту охорони здоров’я ОДА Олегу Рибальченку напрацювати план дій зі створення в регіоні умов для гемодіалізу дітям.
Про це повідомляє Точка доступу з посиланням на пресслужбу ОДА.
Станом на сьогодні в області троє дітей потребують гемодіалізу. Необхідну процедуру вони отримують зазвичай у Києві, в Охматдиті. Тричі на тиждень. А це означає, що їхнє життя як правило обмежується стінами медичного закладу. Так немає бути, – наголосив очільник Кіровоградщини.
Андрій Назаренко назвав три першочергові кроки, які потрібно зробити, щоб діти, хворі на ниркову недостатність, отримували гемодіаліз в межах області.
Перше, нам потрібно вивчити дитячих нефрологів, щоб могли надавати процедуру гемодіалізу. На це знадобиться до чотирьох місяців. Друге, необхідно провести переговори з постачальниками обладнання, щоб вони встановили машини для дитячого гемодіалізу в нашому обласному медзакладі. Третє, слід також відпрацювати питання контрактування з НСЗУ, – зазначив голова облдержадміністрації.
Нагадаємо, на базі диспансерного відділення обласного клінічного кардіоцентру запрацювало відділення амбулаторного гемодіалізу.
Читайте також: У Кропивницькому для онкохворої жінки терміново потрібні донори крові
Останні новини