На Кiровоградщинi почали функцiонувати класи безпеки для дiтей

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 13 січня 2022, 14:15

У рамках просвітницької роботи Служби порятунку України серед пiдростаючого поколiння на Кiровоградщинi почали функцiонувати класи безпеки для дiтей, передає Точка доступу. 

За iнформацiєю, рятувальники застосовують рiзноманiтнi методи виховного впливу на малечу: проводять iнтерактивнi уроки, тематичнi виховнi години, акцiї "Запобiгти. Врятувати. Допомогти", iгри "Безпечна мандрiвка" тощо. Крiм того, за будь-якої нагоди рятувальники на запрошення освiтян проводять спiльну роботу, направлену на навчання дiтей правилам безпеки життєдiяльностi.

А вiдтепер ще й дiятимуть "Класи безпеки" – це стацiонарний навчальний простiр для вихованцiв дитсадків i школярiв.

Так, на базi Головного управлiння ДСНС в областi, в пожежно-технiчнiй виставцi-музеї органiзували двi навчально-практичнi кiмнати, обладнанi усiм необхiдним для проведення цiкавих занять. Класи безпеки вже вiдвiдали першi маленькi вiдповiдальнi громадяни. До уваги малечi є пiзнавальнi мультики, яскрава наочнiсть, дидактичнi матерiали, а також iмiтатор задимлення у примiщеннi – для тренування навичок евакуацiї.

Фахiвцi розробили навчальну програму з урахуванням вiкових потреб дiтей та поєднали навчання iз розвагою. Крiм того, до послуг дiтей – один із найкращих в Українi пожежно-технiчний музей з цiкавими експонатами, унiкальною дiорамою та квалiфiкованим екскурсоводом. Тож вiдтепер у малечі є чудова можливiсть вчитися у професiоналiв правилам безпеки життєдiяльностi.

Читайте також: У Кропивницькому рятують школяра з важкими опіками тіла, деталі трагедії (ФОТО)