На Кіровоградщині жінка закопала новонароджену дитину

  • Олена Данова-Белінська
  • watch_later 15 березня 2019, 15:40

  • visibility 7269 переглядів

У Капітанівці Новомиргородського району мати-одиначка закопала новонароджену дитину. Інформацію про це підтвердив начальник Новомиргородського відділення Маловисківського відділу поліції Володимир Голіцин.

Інформація про те, що жінка, яка нещодавно була вагітною, закопала свою дитину, до поліції надійшла анонімно - хтось зателефонував за номером 102, - розповідає Володимир Анатолійович. - Вона вказала місце, де була закопана дитина й сказала, що зробила аборт. Відповідно відкрити (відкрили?) справу за ч.1 ст.134 ККУ "Незаконне проведення аборту". Доки шукали людину, яка провела аборт (до закладів охорони здоровʼя вагітна не зверталася, не перебувала на обліку й там їй не робили процедур для переривання вагітності), ця жінка змінила покази й сказала, що у неї були передчасні пологи й дитина народилася мертвою.

Поліцейський розповів, що лікарі, які оглядали жінку, сказали, що термін її вагітності становив не менше 28-29 тижнів.

Тож головним питанням є те, від чого померла дитина, чи дійсно вона народилася мертвою. Якщо результати гістологічної експертизи покажуть, що дитина народилася живою, справу буде перекваліфіковано на ст. 117 ККУ "Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини".

Читайте також: У Кропивницькому розшукали першокласниць, які зникли зі школи (ФОТО)

Читайте також: У центрі Кpопивницького патpульні посилили контроль за підлітками (ФОТО)