Немировський-молодший заявив, що гроші в його авто – на армію, а не хабар

  • Алла Зейферт
  • watch_later 3 серпня 2014, 16:05

  • visibility 191 перегляд

Ігор Немировський, який попався на вимаганні хабара в 350 тисяч гривень, намагався втекти на автомобілі, та ледь не повторив долю свого батька – Якова Немировського, який спричинив смертельну ДТП.

Ігор Немировський на великій швидкості тікав від погоні по пішохідних зонах Новомирогода, передає кореспондент Точки доступу.

- Він їхав від райдержадміністрації прямо по стоянці, де люди ходять до супермаркету, - розповідають очевидці події. - На дуже великій швидкості він вискочив на дорогу. Ми побачили, що їде син мера, і що за ним багато озброєних людей у масках. Ми подумали, що це ловлять сепаратистів. Тоді Немировський всіляко пробував відірватися, їздив навіть по полях. Його зловили під Кіровоградом.

Як стало відомо Точці доступу з власних джерел у правоохоронних органах, коли Ігоря Немировського зупинили, він сказав міліціонерам, що думав, за ним женеться ФСБ, а гроші в машині – зібрані на армію.

Нагадаємо, 2 серпня в Кіровограді слідчі Головного слідчого управління МВС з подання Головного Управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали першого заступника глави Державної інспекції сільського господарства України Ігоря Немировського. Приводом для затримання було звернення громадянина, у якого Ігор Немировський вимагав 350 тисяч гривень за дозвіл на зняття верхнього родючого шару ґрунту.

Його батько – Яків Немировський – у жовтні минулого року, рухаючись на Mitsubishi у бік Новомиргорода, виїхав на зустрічну смугу руху і зіткнувся з «дев’яткою». Двоє пасажирів «дев’ятки» отримали серйозні тілесні ушкодження й були доставлені до Кіровоградської обласної лікарні. Там одна з пасажирок від отриманих травм померла.

Нещодавно Яків Немировський підпав під амністію та повернувся до виконання службових обов’язків.