Опалювальний котел на твердому паливі запустили в комунальному дошкільному навчальному закладі «Спеціалізований дитячий будинок» у Пантаївці Олександрійської міськради.

Про це Точці доступу повідомили на ПАТ «Кіровоградобленерго».

В серпні надійшло повідомлення про те, що котельня, яка забезпечує централізоване теплопостачання селища, запускатися не буде у зв`язку зі складною економічною ситуацією в державі та зменшенням лімітів на природний газ.

Директор КДНЗ Лілія Груйчич звернулася до керівництва ПАТ «Кіровоградобленерго» з проханням про допомогу.

За кошти товариства придбали й підключили твердопаливний котел потужністю 46 кіловат, для розміщення обладнання збудували котельню.

Тепер у дитячих групах і спальнях тепло й затишно.

Наша спільнота

Запрошуємо вас стати частиною нашої спільноти та бути
причетними до змін у місті.
Після оформлення підписки ми надішлемо вам лист із детальною інформацією.

Долучайтеся до змін у місті, які вже відбуваються!