Понад 120 дітей лікують від коронавірусу на Кіровоградщині

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 25 жовтня 2021, 16:00

125 дітей наразі лікують на Кіровоградщині від коронавірусу.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час брифінгу в облдержадміністрації повідомила головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук, передає Точка доступу. 

За словами Надії Оперчук, захворюваність серед дітей зростає, наприклад, за серпень виявили лише дев’ять випадків коронавірусу серед дитячого населення.

З 1 вересня на Кіровоградщині зареєстрували 99 випадків коронавірусу серед учнів освітніх закладів, 58 вчителів або технічного персоналу також хворіють. На самоізоляцію пішли 739 учнів і 54 нещеплених працівників закладів середньої освіти. 

Карантинно-обмежувальні заходи наклали на 34 школи. В тому числі продовжують перебувати на карантині через коронавірус вісім закладів середньої освіти. Починаючи з 1 вересня, через захворювання наклали карантин на десять вишів області. У двох обмежувальні заходи продовжуються по 3 листопада. 

Також карантин ввели у дев’яти дитсадках. Карантин триває в одному з них. 

Як додала заступниця директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталія Горбенко, наразі 230 хворих на коронавірус лікуються стаціонарно, четверо з них – діти.

Читайте також: Кіровоградщина: 127 людей захвоpіли на коронавірус, помеpла 48-pічна жінка

Фото обкладинки: Тернопільська міська рада