Сьогодні в Кропивницькому стартує показ фільму "Захар Беркут" із голлівудськими акторами

  • Ольга Зима
  • watch_later 10 жовтня 2019, 14:05

  • visibility 199 переглядів

Сьогодні, 10 жовтня, у Кропивницькому в кінотеатрі «Портал» стартує показ українського фільму режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут», у співпраці з американцем Джоном Вінном.

У кінотеатрі «Портал» стрічку показуватимуть двічі на день: о 14:10 та 20:50 год до середи, 16 жовтня. Якщо глядачам сподобається, не виключено можливості продовжити час прокату в кінотеатрах. Розрахований український екшн на аудиторію 12+. Замовити квиток можна онлайн.

Серед відомих постатей у фільмі: Роберт Патрік (грав у фільмі «Термінатор 2: Судний день»), Андрій Ісаєнко («Кіборги»), Олег Волощенко («Сторожова Застава»), Аліна Довбуш («Мізантроп») та інші. Зйомки фільму відбувалися англійською мовою, в кінотеатрах в Україні його покажуть з українським дубляжем.

Режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв наголосив, що головний конфлікт фільму полягає не у протистоянні «300 українських спартанців» найкращій армії світу на той момент - монгольській, а у протистоянні Захара Беркута і Тугара Вовка.

Проект стрічки «Захар Беркут» за однойменним твором Івана Франка став одним із переможців дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 29 млн 837 тис. грн. Загальна вартість виробництва фільму склала 113 млн 200 тис. грн..

Зйомки «Захара Беркута» пройшли влітку минулого року неподалік Синевирської Поляни на Закарпатті та під Києвом, де були побудовані головні декорації. У роботі над фільмом взяла участь велика міжнародна акторська команда з України, США, Казахстану, Великої Британії та Монголії.

За сюжетом, монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців – брати Беркути – потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися та знищити карпатські поселення. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити ворога...


Читайте також: Ахтем Сеітаблаєв у Кропивницькому: Не буває мистецтва поза політикою (ФОТО)

Читайте також: Вуличний художник перетворює занедбані будівлі й стіни на витвори мистецтва в Кропивницькому (ФОТО)