Сьогодні, 18 червня, жителі мікрорайону Велика Балка залишилися без води. Її відключили через ремонт мереж.
Про це повідомили у пресслужбі водоканалу, передає Точка доступу.
Так, працівники ОКВП "Дніпро-Кіровоград" ремонтують мережу водопостачання на перетині провулку Ананіївський і вулиці Галушкіна. Воду відімкнули о 09:45.
Подачу води відновлять після завершення ремонту.
ОНОЛЕНО
Станом на 16:18 роботи завершили, постачання води відновлюють, повідомляють у пресслужбі водоканалу.
Читайте також: Чи готові містяни сортувати сміття: результати пілотного проєкту у Кропивницькому
Запрошуємо вас стати частиною нашої спільноти та бути
причетними до змін у місті.
Після оформлення підписки ми надішлемо вам лист із детальною інформацією.
Долучайтеся до змін у місті, які вже відбуваються!