Стало відомо, коли вчителі Кропивницького отримають зарплатню (ВІДЕО)

  • Сергій Копотієнко
  • watch_later 3 травня 2018, 14:10

  • visibility 694 перегляда

До редакції Точки доступу звертаються вчителі, які жаліються на несвоєчасну виплату зарплатні. Прояснити цю ситуацію наш кореспондент попросив начальницю управління освіти міськради Кропивницького Ларису Костенко.

У зв’язку з тим, що наші дошкільні та позашкільні заклади освіти фінансуються з міського бюджету, школи – з освітньої субвенції, відбулися виплати заробітньої плати і авансу в різні терміни. Що стосується дошкільних і позашкільних закладів, вони отримали зарплату до 1 травня. Всі інші працівники освіти, які фінансуються з відповідної субвенції, отримають зарплатню до 5 травня. Тобто, в суботу всі отримають ці гроші, тому що тільки вчора, 2 травня, прийшла освітня субвенція з державного бюджету, – наголосила Лариса Костенко.

За її словами, є нормативні документи, які регулюють терміни виплати заробітної плати. Відповідно до їх положень, зарплатня виплачується з 1 по 3 число кожного місяця, аванс – з 15-го по 18-те.

Хочу, щоб наші працівники зрозуміли – управління освіти намагається дотримуватися цих термінів. Коли у нас була можливість розрахуватися до визначених термінів, ці виплати проводилися раніше. Зараз виникла така ситуація, що ми будемо проводити відповідні виплати відповідно до нашого колективного договору. Я хочу звернутися до наших працівників – не слухайте тих людей, які запевняють, що не буде виплат заробітної плати. Міська влада робить все, щоб наші співробітники в повному обсязі отримували заробітну плату, – підкреслила очільниця освітньої галузі Кропивницького.

Вона наголосила – якщо виникатимуть якісь питання, управління освіти готове надавати відповідні роз’яснення. Можна звертатись у телефонному режимі на номери приймальні (0522) 24-43-80 або особисто до неї – 24-43-43, а також централізованої бухгалтерії – 32-97-62.

Хочу також звернути увагу – бувають такі випадки, коли кошти розподіляються непропорційно по місяцям, але ми сьогодні робимо все можливе для того, щоб освітяни в повному обсязі отримували кошти, – підкреслила Лариса Костенко.

Читайте також: Як потрапити в перший клас: в Україні запровадили новий порядок набору (ВІДЕО)

Читайте нас у Telegram та FacebookПідписуйтесь на наші сторінки та будьте в курсі останніх новин.