Тимошенко стала лідером у передвиборчих перегонах - результати соцопитування

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 20 грудня 2018, 15:45

  • visibility 27 переглядів

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко стала єдиним політиком, який запропонував ефективну програму розвитку економіки, викладену в стратегічному документі "Новий економічний курс".  Завдяки цьому  вона є беззаперечним лідером передвиборчих рейтингів.

На цьому наголосив заступник голови партії Іван Крулько в ефірі телеканалу "112 Україна".

За його словами,  для того, щоб бути успішною, Україні потрібне зростання ВВП. І не таке, як прогнозує МВФ, – 2,7% на наступний рік, а близько 10%. Існує необхідність ефективно управляти зовнішнім боргом, адже чинна угода, укладена цією владою, запрограмувала нашу економіку на неуспіх.

Виборці усвідомлюють, що Тимошенко пропонує дієву стратегію, направлену на стрімкий розвиток економіки та підняття рівня життя людей. Зокрема, в планах політика перехід від сировинної моделі економіки до інноваційної, створення сприятливого інвестиційного клімату, боротьба із корупцією, деофшоризація, деолігархізація, ефективне держуправління та багато інших кроків, необхідних для успішного розвитку держави, - зауважив Крулько.

Крім того, він зазначив, що за  прем’єрства Тимошенко підняли вивізне мито на насіння соняшнику і створили сприятливі умови для переробки соняшнику та експорту готової продукції. І в такий спосіб з найбільшого експортера насіння соняшнику Україна перетворилась у експортера олії №1 у світі. А це додана вартість та нові робочі місця.

Нагадаємо, за даними останнього дослідження соціологічної групи "Рейтинг", лідер партії "Батьківщина"  Юлія Тимошенко залишається беззаперечним лідером в усіх областях України. Загалом, кожен п'ятий опитаний вірить, що саме Тимошенко переможе на президентських виборах.

Читайте також: Тимошенко запропонувала нову дієву стратегію роботи з трудовою міграцією

Р