У Кіровограді об’єднають два пологових будинка та виділять приміщення для дитячої лікарні

  • Катерина Федченко
  • watch_later 11 вересня 2015, 11:00

  • visibility 147 переглядів

Після ремонту у старому корпусі пологового будинку №1 сюди планують перевести і пологовий будинок № 2, а на звільненій площі виділять приміщення для міської дитячої лікарні.

Про це у своєму Фейсбуці написав секретар міської ради Іван Марковський.

«Вчора разом із начальником управління охорони здоров’я Оксаною Макарук поїхали перевірити, як будівельники ремонтують старий корпус пологового будинку №1.До кінця жовтня ремонтні роботи тут мають бути завершені..

Чому для нас важливо швидко закінчити ремонт? Бо ми добре усвідомлюємо, що децентралізація рано чи пізно обов’язково поставить кожну громаду перед необхідністю детально обраховувати усі свої витрати, у тому числі і на медицину. Ремонт корпусу пологового будинку №1 виконаний якісно, тут створені комфортні умови для породіль. Разом із сучасним медичним устаткуванням і високою кваліфікацією персоналу ми фактично створюємо міський перинатальний центр. Його потужності цілком достатньо, щоб повністю забезпечити медичним супроводом усіх майбутніх мам Кіровограда. Думаю, що після ремонту ми зможемо перевести сюди і пологовий будинок №2, а на звільненій площі знайти нарешті місце для міської дитячої лікарні, яка до цього часу не має свого приміщення і змушена його орендувати» - зазначив Іван Марковський.