Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо - 2015» розпочала свою роботу у Кіровограді сьогодні, 1 жовтня, передає кореспондент Точки доступу.

Цьогоріч відкривати виставку приїхав міністр АПК Олександр Павленко, який зазначив, що Кіровоградщина є аграрним серцем України і така знакова подія як «АгроЕкспо» повинна відбуватися саме тут. Міністр подякував організаторам виставки та підкреслив, що завдяки «АгроЕкспо» у виробників сільськогосподарської техніки з’являється чудова можливість налагоджувати ринки збуту.

- Перед Україною відкриваються нові ринки збуту сільськогосподарської продукції. Зараз ведуться переговори стосовно торгівлі на китайському ринку, тому з’являються великі перспективи. Ми є світовими лідерами у виробництві сільськогосподарської продукції, а Кіровоградщина є аграрним серцем України, - зазначив міністр АПК.

Цього року свою продукцію на виставці представити близько 500 іноземних та вітчизняних компаній. Площа відкритих виставкових площ складає 67 тис кв м. Відвідувачі виставки можуть оглянути експозиції вітчизняних і закордонних постачальників техніки, обладнання та технологій для агропромислового комплексу, подивитися на демонстраційні покази техніки. Організатори створили спеціальні конференц-зали, де будуть відбуватися майстер-класи, семінари та конференції за участю провідних українських та іноземних експертів.

Окремим блоком в рамках виставки відбудеться «Покровський ярмарок», який відкриється завтра, 2 жовтня. В рамках ярмарки планується виставка-продаж товарів підприємств місцевої промисловості, концертна програма, виставка-продаж народних промислів і декоративно-ужиткового мистецтва, конкурси на кращу презентацію району.

Нагадаємо, адреса виставки: м. Кіровоград, вул. Мурманська, 8. Виставковий комплекс «АгроЕкспо» Працює безкоштовний експрес з інтервалом 7-10 хвилин від зупинки «АС №2» (старий автовокзал). Також виставки можна дістатися маршрутами №№ 274 та 113.

Виставка працює: 01.10.2015р. (четвер) з 9:00 до 17:00 02.10.2015р. (п’ятниця) з 9:00 до 17:00 03.10.2015р. (субота) з 9:00 до 16:00.

Фото Олександра Козловського, Точка доступу

Фото Олександра Козловського, Точка доступу


Головне сьогодні