Симфо-шоу «Світові хіти у виконанні симфонічного оркестру» відбулось у Кіровоградській обласній філармонії вчора, 14 жовтня, передає кореспондент Точки доступу.

- Ще до недавнього часу симфонічний оркестр у всіх асоціювався з класикою і суворими правилами жанру. Але творчі люди на те й творчі, щоб сміливо йти на експерименти, розширювати горизонти та ламати загальноприйняті підвалини. І ось зовсім недавно завдяки об'єднанню творчих зусиль таких людей народився наш музичний проект, - розповідає художній керівник колективу, аранжувальник і диригент харків’янин Юрій Яковенко.

Глядачі почули в оригінальній інтерпретації легендарні композиції світових зірок поп- і рок сцени: Стінга, Мадонни, Led Zeppelin, Джо Кокера, Nirvana, Metallica, AC/DC, "Океану Ельзи" та інших.

Яскраве музичне подання поєднувалося з використанням спецефектів.

У колективі грають професійні музиканти, запрошені спеціально в цей проект з різних міст України. До складу оркестру органічно влилися відомі українські джазові музиканти.

Сюрпризом для шанувальників британської групи DEPECHE MODE стала спеціальна частина шоу, по завершенні якої до глядацької зали полетіли жовті та блакинті повітряні кульки.


Головне сьогодні