Пам’ятну дошку загиблому в АТО Олександру Кондакові встановили на фасаді школи №35 у Кіровограді, де навчався герой, передає кореспондент Точки доступу.

На відкритті дошки були присутні кілька сотень людей – школярі, педколектив, батьки загиблого, його друзі, декілька військових та інші охочі вшанувати пам’ять героя.

Кондаков Олександр Володимирович — старший солдат Збройних сил України, радист радіогрупи, 3-й окремий полк спеціального призначення.

Загинув під Слов'янськом біля гори Карачун у збитому військовому гелікоптері Мі-8, що повертався з блокпоста із фахівцями, котрі встановлювали апаратуру задля організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення перемир'я в зоні проведення АТО.

19 липня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Загалом на фасадах 8 кіровоградських шкіл, де навчалися кіровоградські воїни – учасники АТО, які загинули на Сході України, встановлюють меморіальні дошки.

Фото Олександра Козловського, Точка доступу.


Головне сьогодні