У Кропивницькому розпочало роботу регіональне представництво благодійної організації "БФ "Фундація допомоги захисникам України" ЛЕСЯ.ЮА".

Про це сьогодні, 19 жовтня, під час брифінгу розповів керівник релігійного представництва, херсонський священик, протоіреєй Сергій Чудинович, передає кореспондентка Точки доступу.

Сергій Чудинович очолює Свято-Покровську релігійну громаду міста Херсона ПЦУ у Кропивницькому.

З початком повномасштабного вторгнення наша громада виїхала з Херсона. Велика частина прихожан опинилася у Кропивницькому та області. Тут ми згуртувалися та з Великодня минулого року почали збиратися на богослужіння. Християни не байдужі до чужої біди. Благодійні питання – це частина життєдіяльності церковних громад, – зазначив  Сергій Чудинович.

"Фундація допомоги захисникам України" ЛЕСЯ.ЮА" – всеукраїнський благодійний фонд, який здійснює свою діяльність за допомогою регіональних представництв. Фінансується він за кошти донорів, меценатів та небайдужих громадян. Також гроші акумулюються шляхом проведення різноманітних благодійних зборів. Очолює організацію Леся Рудь.

Основний принцип роботи БФ – надання адресної допомоги “з рук в руки”. Загалом з початку 2023 року фонд надав допомоги на суму близько 17 мільйонів доларів. 

У фундації розглядають звернення про допомогу від військових підрозділів, організацій соціального спрямування та фізосіб. Пріоритети – це військові підрозділи. 

Хто може звернутися за допомогою у Кропивницькому: 

Допомога ЗСУ. Більша частина можливостей благодійної організації направлена саме на допомогу військовим. Тут допомагають захисникам з забезпеченням технікою, обладнанням, засобами особистого захисту. Всі потреби обговорюються особисто та конфіденційно

Допомога дітям. Проведення різноманітних заходів для дітей. Допомога одягом, взуттям та продуктами харчування.

Допомога ВПО. Розглядають запити з відновлення житла, питання тимчасового житла, забезпечення продуктами та ліками. 

Соціальна сфера. Співпраця з комунальними закладами, закладами, які займаються питаннями інклюзії та працюють з вразливими верствами населення. Окрім того, у фундації підтримують культурні ініціативи.

Це надзвичайно важливий напрямок роботи. Велике поле бою – це боротьба за розум та душу нашої країни, – зазначив Сергій Чудинович.

Куди звертатися: 

Запити про допомогу приймають на електронну пошту: fadu.krop@gmail.com.

Телефон для довідок: (050)526-37-25.

Адреса “Фундації допомоги захисникам України” ЛЕСЯ.ЮА”: м. Кропивницкий, вул. Героїв-рятувальників, 13-Г

Читайте також: У Кропивницькому відновили виробництво "бандеропечей" для ЗСУ, потрібні балони та бойлери (ФОТО)


Головне сьогодні