Сьогодні, 19 березня, на території Храму Різдва Святого Івана Хрестителя команда благодiйного фонду Caritas Kropyvnytskyi спільно з парафією органiзували благодiйний захiд на пiдтримку постраждалих внаслiдок землетрусiв у Туреччинi, передає Точка доступу.

Благодiйний фонд та наша парафiя вирiшили зробити благодiйний захiд, аби зiбрати кошти для потреб людей, якi постраждали вiд землетрусiв у Туреччинi. Хочемо як українцi простягнути їм руку допомоги. Менi дуже приємно, що Україна в особi нашого президента одною з перших заявила про те, що ми хочемо допомогти. Україна, яка сама нинi переживає велику вiйну. Але ми також хочемо дiлитися, пiдтримувати, бо ми розумiємо, як це – залишитися без даху над головою, а чи втратити рiдних, – сказав священник Української греко-католицької церкви, керiвник БФ Caritas Kropyvnytskyi Iван Третяк.

Церква

Iван Третяк додав, що українцi хочуть бути солiдарними з постраждалими у Туреччинi, так як цивiлiзований свiт солiдарний iз нами.

Можу це засвідчити, адже навiть сьогоднi в дорозi до нас – група волонтерiв із Iталiї. Вони везуть гуманiтарну допомогу для потребуючих людей в Українi. А ми – українцi – дуже добра нацiя i готові дiлитися з людьми, якi перебувають за межами нашої батькiвщини в iнших країнах свiту.

Храм

Українці

За його словами, філії Caritas в iнших регiонах також доєдналися до пiдтримки постраждалих у Туреччинi, але в кожному випадку роблять це у свiй спосiб. У Кропивницькому, до прикладу, сьогоднi вiдбулися благодiйний ярмарок, безпрограшна лотерея, розваги для дiтей. Зокрема, можна було заспiвати українську пiсню, задонатити прийнятну для себе суму та отримати iграшку в подарунок. Символiчно, що першим прозвучав Гiмн України.

Солодка вата

Благодійність

Волонтерство

Діти України

Гімн України

Патріотизм

Розваги для дітей

Благодійний захід

Свято для найменших

Солодка вата

Повітряні кульки

Всi грошi, які вдасться зібрати, передадуть на потреби постраждалих внаслiдок землетрусiв у Туреччинi.

Куліш

Традиційні страви

Ярмарок

Вареники зі шкварками

Батьки з дітьми

Гарячі напої

Тимчасове тату

Тату

Також традицiйно волонтери роздавали гуманiтарнi набори та безплатний одяг для постраждалих вiд росiйської агресiї українцiв.

Слава Україні!

Україна

Читайте також: Венздей та кролики в бронежилетах: кропивничанка в’яже іграшки, щоб допомогти ЗСУ (ФОТО)

Фото: БФ Caritas Kropyvnytskyi


Головне сьогодні