У Кропивницькому лідери «Основи» обговорили перспективи розвитку агросектору (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 26 вересня 2018, 19:20

  • visibility 256 переглядів

У Кропивницькому лідери політичної партії «Основа» Сергій Тарута та Андрій Ніколаєнко обговорили перспективи розвитку агросектору в Україні та регіоні.

Про це йшла мова під час прес-конференції сьогодні, 26 вересня.

Сергій Тарута зазначив, що Кіровоградщина має великі можливості в аграрному секторі:

На жаль, фермери й аграрний бізнес більше виживає, ніж розвивається. А ми бачимо, як змінюється світ, технології, які дозволяють виготовляти більше якіснішої продукції. У цьому роль держави. І наше завдання – розвивати ці можливості.

Також він додав, що область має потенціал машинобудування й має підприємства, які конкурують уже не тільки в Україні, а й на світовому ринку.

Політик зауважив, що в той час, коли країна руйнується, потрібно розвивати всі регіони:

Наше рішення займатися політикою направлене на те, щоб країна не руйнувалася, а використовувала ті можливості, які вона має. «Основа» має людей, які в своєму житті багато досягли, і мають досвід державного управління. І наше завдання - зробити Україну розвиненою. Тому ми маємо стратегію, якою саме хочемо бачити країну до 2030 року. І саме у 2019 році буде вирішено, чи далі країна руйнуватиметься, чи візьме курс на стрімкий економічний розвиток.

Ми, на жаль, не бачимо оптимізму до 2019 року. Бачимо тільки, що країну роздирають: по мові, по релігії, роздирають тими речами, які зараз не на часі й не роблять людину щасливішою.

Сергій Тарута зазначив, що 2019 рік буде доленосним для нашої країни.

Наше завдання – донести до людей, щоб вони під час виборів обирали кращу долю. І не хотілося б, щоб за 500 чи тисячу гривень вони продавали країну. Ми хочемо, щоб наші люди жили мирно, повернути наші території й розвивати країну, а не воювати. Перед собою ставимо завдання, щоб до 2030 року рівень життя був європейським. І завдання нашої політичної сили – сприяти розвитку економіки зокрема й через агропромисловість та машинобудування.

Крім того, на тему агропромисловості в Україні партія «Основа» проведе низку галузевих сесій у регіонах.

Читайте також: Партія «Основа» на праймеріз вибрала Сергія Таруту кандидатом у президенти


Читайте також: Перемогти збірній допомогла шалена підтримка людей! – президент Федерації бейсболу та софтболу України Андрій Ніколаєнко (ФОТО)


Читайте також: «Основа» в Кропивницькому співпрацюватиме з переселенцями (ФОТО)