У Москві помер відомий актор Лев Дуров

  • Сергій Муренець
  • watch_later 20 серпня 2015, 23:20

  • visibility 11 переглядів

У ніч на 20 серпня пішов з життя народний артист СРСР Лев Дуров. На момент смерті йому було 83 роки.

Про це пише Ukrnews24.net.

Лев Дуров помер у реанімації, де він перебував у стані медикаментозної коми.

Про те, що Лев Дуров госпіталізований в Першу міську лікарню через проблеми з серцем стало відомо ще 7 серпня. Лікарі говорили про те, що актор театру і кіно втратив свідомість, і в нього фактично зупинилося серце. Вже тоді медики оцінювали його стан як украй важкий.

13 серпня представники театру на Малій Бронній, в якому працював актор, заявили, що його стан покращився, але вже наступного дня стало відомо про важку пневмонію, діагностовану в актора.

Лев Дуров належав до знаменитої династії російських циркових артистів. В кіно дебютував в 1955 році в стрічці Леоніда Малюгіна «Добрий ранок». Актор зіграв понад 200 ролей у кінокартинах. У їх числі такі легенди кінематографа, як «Я крокую по Москві», «Старики-розбійники», «Сімнадцять миттєвостей весни», «Велика перерва». Актор має безліч професійних і громадських нагород, у тому числі два ордени «За заслуги перед Вітчизною».

До останніх днів свого життя Лев Дуров паралельно з роботою у своєму театрі брав участь у виставах «Школи сучасної п'єси» режисера Йосипа Райхельгауза.

У нього залишилася дружина, дочка і двоє онуків.